Atiker Filtre | Otogaz Forum - Türkiye'nin En Büyük LPG Forum Sitesi
Anasayfa / Genel / Atiker Filtre
Atiker Gaz Filtresi
Atiker LPG Filtresi

Atiker Filtre

Atiker Filtre

Lpg takılı araçlarda tüm karbüratörlü ve sıralı Lpg sistemlerinde bulunan Lpg Filtresi, tanktaki gazın süzülüp temizlenmesine yardımcı olur. Bu sebepten dolayı filtre de kalite ve malzeme çok önemlidir. Çünkü iyi süzülemeyen gaz içerisinde birikmiş halde bulunan mikro küçük parçalar, metal tozları ve daha pek çok zararlı madde lpg sisteminin içerisinde dolaşarak; aracın enjektörleri başta olmak üzere pek çok kısmına zarar vermektedir. Dolayısıyla filtre seçiminde Türkiye’nin önde gelmiş markası olan ve kaliteli ürünleri ile müşterisini her zaman memnun eden Atiker Filtrenin araçlarda bulunması pek çok kişi ve uzman kuruluş tarafından önerilmektedir. Bir lpg filtresi ortalama 40 bin kilometrede değiştirilmesi gerekir. Değiştirilmediği takdirde lpg sisteminin diğer aksamları da zarar görmeye başlar. Piyasada kalitesiz olan pek çok ürün bulunduğundan Atiker Filtre gibi bilindik bir filtrenin araçlara takılmaması halinde, kullanım ömrü düşer siz fark etmeden aracınızın sistemine zararlı etkiler yapar. Dolayısıyla lpg takılı araçlarda filtrenin önemi yadsınamaz derece büyüktür.

Lpg kullanan araçlarda en çok yaşanan problemlerden birisi de filtrenin tıkanmasıdır. Piyasada mevcut pek çok filtre araçta erken tıkanmalara yol açarak, aracın enjektör, beyin ve daha birçok bölgesine zarar vermekle beraber yakıt tüketimini de olumsuz etkiler. Atiker Filtre sistemleri ise piyasadakilere nazaran seçici geçirimli tabakası, kaliteli ve sağlam malzeme kullanımı ve garantili ürünleri ile aracınızı korumaktadır. Filtre değişim kilometresi gelene kadar aracınızda ek bir problem oluşturmayarak cebinize ve aracınıza olumsuz etki yapmamaktır.

Her 10 bin ya da 15 bin kilometre de bir değiştirilmesi gereken Atiker filtreler, Atiker markasına ait otogaz sistemlerinin yanında pek çok model ve markaya ait otogaz sistemlerinde sorunsuzca çalışmaktadır. Uyum sorununa yol açmayan filtreler kullanım kalitesi açısından da oldukça iyidir. Atiker markalı filtreler ile lpg ile çalışan araçlarınızda tanktan boşalan gazın en iyi ve en temiz şekilde süzülmesi ile aracınızın ömrüne ömür katabilirsiniz. Ayrıca regülatörden lpg enjektörlerine gidebilecek her tür zararlı maddeyi önleyerek aracınızı güvenle ve huzurla kullanabilirsiniz.

Hakkında Otogaz Forum

Yorum Yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*