LPG Beyninde Su Kaçağı | Otogaz Forum - Türkiye'nin En Büyük LPG Forum Sitesi
Anasayfa / Genel / LPG Beyninde Su Kaçağı
LPG Beyninde Su Kaçağı
LPG Beyninde Su Kaçağı

LPG Beyninde Su Kaçağı

LPG beyninde su kaçağı sorunu özellikle son bahar kış aylarında ortaya çıkan sorun olup, beyin dirseklerinin yenilenmesi ile düzelecek sorundur. Atiker Akl Aldesa Brc Mimgas Landirenzo Tartarini markanın karbüratörlü veya sıralı sistem LPG beyin dirsekleri ve contaları piyasada bulunan markalardır. LPG beyninde su kaçağı meydana geldiğinde bilinçsiz araç sahibi basitçe tamiri mümkün olan arıza yüzünden LPG servisince yeni beyin değişimi yapılarak mağdur edilmektedir.

Bu mağduriyetlerden basitçe örnek verecek olursak brc sıralı sistem beyinde meyda gelen su kaçağı yüzünden 30 – 40 TL lik parça yüzünden 500 TL lik LPG beyni komple değişmektedir. Bu olay vicdanen ve ahlaken doğru bir olay değildir. Aracınızın LPG beyninde antifiriz kaçağı var ise aşağıda tamir parçalarının yani su hortumlarının bağlandığı dirsek ve contaların ortalama fiyatları aşağıda bir kaç markanınki belirtilmiştir. Lpgyedekparca.com gibi İnternet sitelerinde bir çok markanın Lpg beyin dirseği ve tamir takımı bulabilirsiniz.

Atiker sıralı sistem beyin su dirsekleri: 25 TL
Landirenzo sıralı sistem beyin su dirsekleri: 40 TL
Aldesa karbüratörlü sistem beyin su dirseği: 25 TL
Brc karbüratörlü sistem beyin su dirseği: 25 TL
Adana Romano Bayileri

Hakkında Otogaz Forum

Bir yorum

  1. merhaba lpg beynınde antıfırızlı su oluyor hafıf bu yakıtı etkılermı. ve degısımı mumkunmudur stefanellı sıralı sıstem

Yorum Yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*