Tomasetto LPG Filtresi | Otogaz Forum - Türkiye'nin En Büyük LPG Forum Sitesi
Anasayfa / Genel / Tomasetto LPG Filtresi
Tomasetto LPG Filtresi
Tomasetto LPG Filtresi

Tomasetto LPG Filtresi

Tomasetto LPG Filtresi

                Karbüratörlü ve sıralı LPG sistemlerinde bulunan LPG tankından gazı süzerek temizleyen LPG filtresi karbüratörlü sistemlerde bir adet, sıralı sistemlerde ise iki adet şeklinde bulunmaktadır. Karbüratörlü sistemlerde bulunan LPG filtrelerinin 40000 kilometrede bir değiştirilmesi gerekmektedir. Gaz kesicinin içerisinde bulunan LPG filtresinde bir tıkanma olursa, gaz regülatöre düzensiz bir şekilde gidecek ve araçta çekiş problemi aynı zamanda düzensiz çalışma meydana gelir.

Sıralı sistemlerde bulunan 2 adet LPG filtresinde bir tanesi gaz kesicinin içerisinde, diğeri de regülatörler enjektörün arasında takılıdır. Regülatörle enjektörün arasında takılı olan LPG filtresi kullanım ömrünü tamamladıktan sonra uzun süre değiştirilmezse, enjektörlere gelen LPG yakıtının içinde bulunan zararlı kimyasal maddeler filtreden geçer ve enjektörün arızalanmasına sebep olur. Bu nedenle LPG’li araçlarda kullanım ömrünü tamamlayan LPG filtresinin mutlaka değiştirilmesi ve yeni bir LPG filtresinin takılması gerekmektedir. ,

Aracınızda bulunan LPG filtresi kullanım ömrünü tamamladıysa LPG Yedek Parça web sitemizi ziyaret edebilir ve oldukça uygun fiyat seçenekleri ile Tomasetto LPG filtresi satın alarak kısa süre içerisinde parça değişimi yapabilir ve aracınızın eskidi gibi problemsiz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Tomasetto LPG filtresi tüm tomasetto modelleri ile diğer sıralı sistem LPG markalarının hortum arasında takılmakta olan filtre çeşitlerine uyumluluk sağlamaktadır. Sıralı sistemlerde regülatörden çıkan gazı süzerek enjektörlere gitmesini sağlayan Tomasetto LPG filtresi LPG enjektörlerinizin zarar görmesini engellemekte, böylece kullanım ömürlerinin daha uzun olmasını sağlamaktadır.

Siz de kullanım ömrünü tamamlamış olan LPG filtrenizi Tomasetto LPG filtresi ile değiştirmek için web sitemizi ziyaret edebilir ve bütçenizi zorlamadan LPG filtrenizi değiştirmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Web sitemizde bulunan tüm LPG yedek parça ürünleri son derece uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadır ve ürünlerimizin tamamının garantisi bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden kredi kartınızı kullanarak oldukça kısa bir süre içerisinde Tomasetto LPG filtresi satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünler, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz adrese adınıza kesilmiş olan faturası ile birlikte gönderilecek tarafımızdan kargo ile gönderilecektir. LPG Yedek Parça web sitemiz aracılığı ile online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hakkında Otogaz Forum

Yorum Yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*